Dzień Babci i Dziadka u Sarenek

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

22 stycznia w grupie Sarenki odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci oraz Dziadka. Dzieci jak zwykle pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Na samym początku uroczystości Sarenki wręczyły gościom własnoręcznie wykonane korale a dla dziadków były muchy- aby w tym szczególnym dniu wyglądali bardzo elegancko. Po występie artystycznym dzieci zaprosiły Swoich dziadków na poczęstunek. Goście opuszczali nasze przedszkole z wielkimi uśmiechami na twarzach oraz  serdecznymi  podziękowaniami za wszystko.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0a3x7o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry