Dzień Babci i Dziadka

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

IMG_4482 IMG_4492 IMG_4493 IMG_4497 IMG_4499 IMG_4501 IMG_453021 stycznia w grupie „Słoneczek” było niezwykłe spotkanie. Przygotowania do niego trwały kilka tygodni, bo okazja była jak co roku wyjątkowa. Mianowicie, gościliśmy w swoich progach drogich naszemu sercu gości: Babcie, Dziadków, no i oczywiście wszystkich sympatyków i bliskie nam osoby.  Z okazji święta Babci i Dziadka, przygotowaliśmy się już od dłuższego czasu. Każdy z nas otrzymał rolę, do nauczenia się na pamięć i grał w naszym przedstawieniu, jedną z pór roku. Każdy z rodziną przygotował dla siebie nakrycie głowy, ukazujące jego ulubioną porę roku. Rodzice wykonując to nakrycie, jak zwykle zaskoczyli nas, swoją wyobraźnią i pomysłowością.  Zaprezentowaliśmy cztery pory roku, wraz z piosenkami, wierszami i tańcami. Oczywiście przygotowaliśmy też  prezenty. Był obrazek malowany białymi farbami na ciemnym tle, życzenia w pięknej własnoręcznie ozdabianej ramie, oraz ramki z fotografiami przedszkolaków – zapakowane w pomysłowe, własne  torebeczki. A jeszcze wszystko to uświetniły piękne kwiaty – prymulki, które tak jak i w poprzednim roku zostały zasponsorowane przez Panią Natalię – właścicielkę kwiaciarni „Różany domek”. Były też pyszności, słodkości, przyniesione przez rodziców na wspólny poczęstunek.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym, było to tak miłe i niezapomniane spotkanie. IMG_9983 IMG_9986 IMG_9987 IMG_9988 IMG_9989 IMG_9990 IMG_9993 IMG_9997 IMG_9998 IMG_0002 IMG_0003 IMG_0005 IMG_0008 IMG_0010 IMG_0011 IMG_0013 IMG_0015 IMG_0017

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2m3v9v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry