Stomatolog i „Misie” :)

| Kategoria: Grupa V Misie, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

27 stycznia (poniedziałek) – odwiedziły nas Panie z „Adadent” z Przecławia:  lekarz stomatologii p. Justyna Drozdowska oraz higienistka stomatologii p. Konstancja Fabisiak :)  Panie wprowadziły nas  w tajniki higieny jamy ustnej. Dzieci poznały prawidłowy sposób mycia zębów i od razu mogły go sprawdzić na modelu pod czujnym okiem specjalisty :) Aktywnie brały udział w zajęciach – słuchały opowiadania o Elince , prawidłowo wyszukiwały zdrową żywność spośród całej gamy różnych produktów. Na koniec nakleiły sylwety zębów w jamie ustnej. Wszystkie prace znajdują się w naszej szatni :). Panie były przemiłe – a dzieci, jak słyszałam – od niektórych mam – nie chcą chodzić już do innego dentysty – one chcą do Pani Justyny i do Pani Konstancji …     :)))))))
Serdecznie dziękujemy za lekcję oraz za liczne prezenty, którymi dzieci zostały obdarowane :))))
Zapraszam do galerii zdjęć:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1l8f2r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry