Dzień Babci i Dziadka :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Dziś obchodziliśmy radosną uroczystość – z okazji Dni Babci i Dziadka. Goście przybyli bardzo licznie – serdecznie dziękujemy.  Wszyscy przywieźli ze sobą uśmiech i najważniejsze chyba …”babciowo-dziadkowe” ciepło :) Dzieci od rana radośnie śpiewały w czasie próby, ustawiały się do tańca, w pary  i niecierpliwie wypatrywały swoich ukochanych
dziadków … Z ogromną ciekawością spoglądały też na stoły pełne słodyczy, które kusiły – oj kusiły ;), i nie mogły się doczekać chwili, w której usiądą razem z Dziadkami.

Serdecznie dziękujemy za cudne chwile z Wami – drodzy Babcie i Dziadkowie :) Gorąco pozdrawiamy i zapraszamy do naszej galerii:

 

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9l9i8q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry