W gościnie u „Biedronek”

| Kategoria: Grupa I Biedronki | 1 komentarz

W czwartek 16 stycznia „Biedronki” odwiedziła pani Karolina z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Opowiedziała przedszkolakom, jak dbać o zwierzęta domowe: co jest niezbędne do opieki nad pieskiem oraz jak rozpoznać, czy piesek ma ochotę na zabawę, czy też lepiej zostawić go w spokoju. Przestrzegła również przed dotykaniem jakże ślicznych, lecz nie zawsze pokojowo nastawionych dzikich kotów. „Biedronki” dowiedziały się także, jak nazywa się lekarz dla zwierząt oraz mogły obejrzeć akcesoria, jakimi posługuje się weterynarz.Na zakończenie każdy otrzymał naklejkę PRZYJACIELA ZWIERZĄT. Ślicznie podziękowaliśmy pani Karolinie za wizytę. Na pewno będziemy pamiętać o tych wszystkich ważnych rzeczach, podczas opiekowania się zwierzątkami teraz i w przyszłości.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “W gościnie u „Biedronek””

  1. Agnieszka, 24 stycznia 2014, 14:03

    Super – fajne są takie inicjatywy, dzieci z pewnością słuchały z zaciekawieniem

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1g4b1z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry