Wiewiórki zapraszają BABCIE I DZIADKÓW na uroczystość:)

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków  „Wiewióreczek” na uroczystość z okazji święta Babci i Dziadka, która odbędzie się  24 stycznia o godzinie 10.30 w małej sali rytmicznej. Po występie artystycznym  zapraszamy do sali Wiewiórek na słodki poczęstunek. Ze względu na warunki lokalowe w to święto oczekujemy jedynie  na  wszystkie Babcie i Dziadków, natomiast rodziców zaprosimy z innej okazji:). Dziękujemy za wyrozumiałość. Rodziców prosimy o włączenie się w przygotowanie poczęstunku dla naszych gości. Bardzo dziękujemy,  J. Rycyk, E.Godlewska

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6i4a4z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry