Urodziny Gabrysi

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Tuż przed świętami kolejny Zajączek obchodził urodziny. Solenizantka – Gabrysia wraz z rodzicami przyniosła do przedszkola tort, kubeczki, talerzyki oraz sztućce by móc wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy obchodzić czwarte urodziny. Uroczystość rozpoczęła się od zabaw ruchowych z użyciem kolorowej chusty, następnie dzieci miały czas na swobodny taniec. Po zabawach Zajączki przeszły do zaśpiewania solenizantce „sto lat”. Każdy z nich otrzymał kawałek tortu. Po zabawie postanowiły odpocząć….sprawdźcie sami

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6i6c6u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry