| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Ubiegły tydzień dla Sarenek był bardzo pracowity. W poniedziałek  16.12 odwiedziły nas dzieci z Punktu Przedszkolnego „Słoneczna Dolina”. Przedstawiliśmy krótki świąteczny program artystyczny, następnie zaprosiliśmy ich do wspólnej  zabawy.

17.12 odwiedzili nas nasi ukochani rodzice. Przedstawiliśmy im „Jasełka’. Wszystkie dzieci przebrane za Elfy pięknie tańczyły oraz śpiewały dla gości. Na zakończenie poczęstowaliśmy ich wspólnie upieczonymi ciasteczkami oraz wręczyliśmy świąteczne prezenty.

19.12 w czwartek bawiliśmy się wspólnie z Mikołajem na balu, co najważniejsze dostaliśmy piękne prezenty. Bal był udany o czym mogą świadczyć nasze uśmiechnięte minki. Tydzień zakończyliśmy występem jasełkowym  dla najmłodszych dzieci z naszego przedszkola. Zapraszamy do galerii zdjęć:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3p5k9s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry