Jasełka

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | 1 komentarz

18.12. Zajączki zaprosiły swoich rodziców na spektakl pt. „Skąd mamy święta?”. O 15.30 rozpoczęliśmy nasz teatrzyk jasełkowy. Przybyli do nas wszyscy rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Dzieci pięknie ubrane przywitały gości piosenką i rozpoczęły występ. Pięknie zaprezentowały wierszyki oraz zaśpiewały kolędy. Pomimo ogromnego stresu znakomicie sobie poradziły. Po występie dzieci otrzymały nagrodę w postaci poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Poczęstunek był przepyszny…dzieci szybko zjadły i rozpoczęły wspólną zabawę, nie obeszło się bez rzucania się sianem…spektakl się udał a zabawa po nim była również wyśmienita….zobaczcie sami

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Jasełka”

  1. Joanna Woźniak, 19 grudnia 2013, 19:30

    Było miło, sympatycznie i wesoło. Dzieci bardzo się starały. Pozostaje tylko podziękować za trud włożony w przygotowanie przedstawienia.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4l9l9y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry