Sukces grupy ,,Lisków”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Choinka, którą wykonywaliśmy wspólnie z Paniami Seniorkami w czasie naszego spotkania w grupie ,,Lisków” została nagrodzona.
Grupa ,,Lisków” w Konkursie Pomorzańskich Przedszkoli pt.: ,,Wesoła Choinka” zajęła 1 miejsce. Otrzymaliśmy dyplom i nagrody, które prezentujemy na poniższych zdjęciach. Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi z naszego sukcesu, był to bardzo miły akcent kończący rok 2013 w grupie ,,Lisków”.
W przede dniu Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Rodzicom i dzieciom spędzenia ich w rodzinnym gronie, w atmosferze miłości i radości, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014.
Wychowawczynie grupy: Małgorzata Olechnowicz i Wioletta Pyra.
Zdjęcie305

Zdjęcie325

Zdjęcie328

Zdjęcie326

Zdjęcie327

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8i1k3s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry