Świąteczne spotkanie w grupie „Lisków”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dnia 12.12. (czwartek) w grupie Lisków odbyło się miłe spotkanie. Odwiedziły nas Panie ze Stowarzyszenia ,,Razem Łatwiej”. Wspólnie z p. Seniorkami w świątecznej atmosferze przy wtórze kolęd i piosenek świątecznych wykonywaliśmy ozdoby choinkowe. Udekorowaliśmy nimi naszą ,,Wesołą Choinkę” na konkurs plastyczny w przedszkolu. Czas upłynął bardzo przyjemnie i pracowicie w rodzinnej atmosferze. Podczas wspólnej pracy czuliśmy, że święta zbliżają się ,,wielkimi krokami”.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na których można zobaczyć, z jakim zaangażowaniem i przejęciem Panie i dzieci wykonywały prace.

Zdjęcie314

Zdjęcie315

Zdjęcie316

Zdjęcie317

Zdjęcie318

Zdjęcie320

Zdjęcie321

Zdjęcie322

Zdjęcie324

Zdjęcie310

Zdjęcie312

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1q8h2d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry