WESOŁA CHOINKA

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Kolejny raz w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt „Wesoła Choinka”. W konkursie wzięły udział pomorzańskie przedszkola, grupy „0” pomorzańskich szkół oraz punkt przedszkolny „Słoneczna Dolina”. Wpłynęło dużo pięknych prac. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy na ogłoszenie wyników 17 grudnia we wtorek na godzinę 11.

 

wesoła choinka 001wesoła choinka 002wesoła choinka 004wesoła choinka 005wesoła choinka 003

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4c3i0i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry