JASEŁKA W MRÓWKACH

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

12 grudnia w naszej sali wystąpiliśmy dla naszych bliskich wystawiając Jasełka. Było cudownie. Klimat nadchodzących świąt spowodował, że przedstawienie wyszło nam bardzo ładnie. Rodzice przygotowali nam stroje w których wyglądaliśmy jak prawdziwe biblijne postacie. Wszyscy pięknie wygłosiliśmy nasze kwestie, które ćwiczyliśmy z paniami na zajęciach. Rodzice bili nam brawa a po występie wspólnie świętowaliśmy i jedliśmy słodkości.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3c6d8h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry