PIECZENIE PIERNICZKÓW W GALAXY – MRÓWKI

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

10 grudnia po obiedzie pojechaliśmy do Galaxy, aby upiec piękne kolorowe pierniczki. Panie hostessy przydzieliły nam kolorowe fartuszki oraz czapeczki i podzieliły na trzy grupy. Kolejno ozdabialiśmy i wyciskaliśmy pierniczki. Wyglądaliśmy i zachowywaliśmy się jak prawdziwi cukiernicy. Nasze pierniczki były różnobarwne, bajeczne i wyglądały smakowicie. Niestety nie są one do jedzenia, ale z pewnością wykorzystamy je do ozdobienia choinek, które niedługo pojawią się w naszych domach.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3l9i8e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry