MIKOŁAJKI U SARENEK I MRÓWEK

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Dnia 6 grudnia dzieci z grup „Sarenki” i ” Mrówki” wybrały się na poszukiwanie Św Mikołaja. Szukaliśmy Go po całym przedszkolu. Mikołaj zostawił nam ślady i po nich trafialiśmy do poszczególnych sal, aby rozwiązać zadanie. Śmiechu i radości było wiele. W sali ” Mrówek” wykonaliśmy ostatnie zadanie i tam również czekały na nas prezenty. Ten dzień był cudowny. Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8j8p0u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry