Nikola obchodzi czwarte urodziny

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

09.12.2013r. Nikola dołączyła do grona Zajączków, które ukończyły cztery lata. Zaraz po zajęciach dzieci zaśpiewały solenizantce „sto lat…”, w ramach podziękowania Nikola przygotowała dla każdego kawałek torcika oraz soczek. Po posiłku dzieci spoczęły na dywanie, ciocia dała im chustę i rozpoczęliśmy zabawę…na morzu….był sztorm i chusta szalała a balony szybciutko z niej uciekały….potem były tańce z wykorzystaniem balonów i piłeczek….jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla solenizantki….

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0h8i1z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry