Bajkowy świat :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

19 listopada odwiedziła nas babcia Adasia w związku z cyklem spotkań z literaturą. Na początek pobawiliśmy się wspólnie, pokazaliśmy jak maszerujemy i śpiewamy:). Pani Renata przeczytała nam bajkę o misiach. Dzieci były zachwycone interpretacją Pani Renaty. Wszystkie siedziały najpierw na dywanie, a potem…  i historia, i głos narratora tak  je wciągnęły, że skupiły się wokół stołu i żywo przeżywały czytaną historię….

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i pozdrawiamy Panią Renatę:)))))

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, za które uprzejmie dziękujemy rodzinie Adasia :)))

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3z5q1v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry