Nasze choinkowe spotkanie

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

5 grudnia odbyło się spotkanie dla rodziców i dzieci z grupy „Słoneczek”. Mimo zimnego i porwistego wiatru, tego dnia na wspólne strojenie choinki i wykonanie ozdób choinkowych, przybyli: Adaś z bratem Andrzejem i tatą, Emilka z tatą, Kornelia z mamą, Zuzia z mamą, Oliwier O z mamą, Natalka z tatą, Borys z tatą, Amelka z tatą i Zosia z mamą i Jarkiem. W naszej Sali panowała gorąca atmosfera, choć za oknem hulał wiatr. Każdy  przyniósł z sobą, to co tylko mógł, aby wykonać niezwykłe  ozdoby świąteczne.  Dzięki temu powstały niespotykane i niepowtarzalne wyroby własne, którymi ozdobiliśmy naszą choinkę. No i żeby tradycji stało się zadość, to wspólnie ( tak, jak w zeszłym roku) ubraliśmy nasze drzewko. Dziękuję Wszystkim za to wyjątkowe spotkanie!SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2h2d5m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry