Święta tuż tuż….

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | 1 komentarz

Niedługo święta. Jednym z elementów świąt Bożego Narodzenia jest choinka. W tym roku Zajączki postanowiły poprosić o pomoc rodziców. Przed ich przyjściem dzieci upiekły ciasteczka na choinkę, by potem wspólnie móc je ozdobić i powiesić na świątecznym drzewku. Po udekorowaniu choinki rodzice wspólnie z dziećmi wykonali stroiki, które zdobią grzejniki w naszej sali. Warsztaty świąteczne były niezwykłym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dziękujemy rodzicom za tak liczne przybycie i zaangażowanie.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Święta tuż tuż….”

  1. Joanna Woźniak, 3 grudnia 2013, 20:02

    Ciocie, maluchy i ich rodzice zakasali rękawy i dzielnie tworzyli piękne świąteczne ozdoby, ubierali choinkę dzięki temu w grupie Zajączków czuć już Święta. Było bardzo milo.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4v5v2l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry