Konkurs plastyczny pt. „KAŻDY PRZEDSZKOLAK DOBRZE WIE, ŻE ZDROWO ODŻYWIAĆ TRZEBA SIĘ” rozstrzygnięty!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

W poniedziałek 2 grudnia został rozstrzygnięty rodzinny konkurs plastyczny pt. „KAŻDY PRZEDSZKOLAK DOBRZE WIE, ŻE ZDROWO ODŻYWIAĆ TRZEBA SIĘ”. Uczestnicy z wielką niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników. Na początku spotkania przedszkolaki i ich rodzice odgadywali zagadki związane z tematyką zdrowego odżywiania. Zadanie to wykonali „śpiewająco”. Później nastąpiło ogłoszenie wyników. Komisja uznała, że wszystkie prace były bardzo ładne i zasługują na wyróżnienie. Każda rodzinka otrzymała DYPLOM Z WYRÓŻNIENIEM oraz nagrody niespodzianki. Nagrodą były zdrowe owsiane ciasteczka, przepis na ich wykonanie, foremki do wykrawania ciastek oraz książeczka z zadaniami o tematyce zdrowotnej. Na zakończenie spotkania laureaci mogli mogli skosztować mufinki owsiane z rodzynkami oraz owoce.

Drodzy Rodzice! Bardzo dziękuję, że na rozstrzygnięcie konkursu przyszliście całymi rodzinkami! Popatrzcie jak pięknie razem wyglądacie!

Izabela Rzepka

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7g4d8r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry