WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH O ZDROWYM ODŻYWIANIU

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

W listopadzie przedszkolaki z „Leśnej Gromady” razem ze swoimi zostały zaproszone do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pt. „KAŻDY PRZEDSZKOLAK DOBRZE WIE, ŻE ZDROWO ODŻYWIAĆ TRZEBA SIĘ”.Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Efekty ich pracy można podziwiać do czwartku 5 grudnia obok sal grupy „Biedronki”. Zapraszamy do obejrzenia prac.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7p6w3q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry