Ptasia stołówka

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNGZakładamy ptasią stołówkę. Każda grupa przedszkolaków z naszego Przedszkola przygotowała karmnik dla ptaszków. Przygotowany jest już teren do tego przedsięwzięcia. Po wizycie przedstawiciela Regionalnych Lasów Państwowych w Szczecinie, wiemy czym dokarmiać naszych skrzydlatych przyjaciół zimą.  Do dokarmiania ptaków, zgodnie z zaleceniem –  wybraliśmy miejsce zaciszne, osłonięte przed wiatrem, ale jednocześnie odsłonięte. Wiemy też, że dokarmianie ptaków czerstwym pieczywem podczas odwilży sprawia, że taki pokarm szybko nasiąka woda, przez co łatwo się psuje. W związku, z tym przynosimy suche ziarno (pszenice, proso, kasze) i serwujemy im w karmnikach chroniących je przed opadami atmosferycznymi. 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5v4n5d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry