Andrzejki w Mrówkach i Sarenkach

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Dnia 29 listopada w wigilię Św. Andrzeja Mrówki wspólnie z Sarenkami obchodziły Andrzejki. Ciocia Asia i ciocia Paulina wprowadziły nas w magiczny świat wróżb, opowiadając o tradycji i obyczajach związanych z tym świętem. Dowiedzieliśmy się jak panny wyczekując na swojego ukochanego, szukały go w wróżbach.
My też uczestniczyliśmy w takich wróżbach. Przekuwaliśmy na wielkim serduszku imię swojego przyszłego męża lub żony oraz losowaliśmy zawód. Śmiechu było co niemiara i zabawa się udała .

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6o1p8a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry