Podwójne urodziny u Zajączków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

W poniedziałek 25.11.2013r. oprócz Święta Pluszowego Misia Zajączki obchodziły również urodziny Aleksa i Aleksandra. Rodzice dostarczyli zestaw urodzinowy. Do udanych urodzin potrzebny był jeszcze dobry humor i tu przydały się balony….dzieci je uwielbiają. Na sam ich widok pojawiły się śmiechy..uśmiechy…świeczka urodzinowa dostarczyła wiele wrażeń…dzieci szybko zjadły tort i dopadły się do balonów i rozpoczęły sie tańce…zobaczcie sami…

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1k8v7r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry