Zdrowie? Jak dbają o nie Zajączki….

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Chcąc być silnym i zdrowym należy spożywać wiele owoców i warzyw. Ponieważ dzieci kochają słodycze, pokazałyśmy im dzisiaj jak można posmakować trochę zdrowych słodkości. Główną rolę odegrały OWOCE. Każde dziecko dokonało samodzielnego wyboru owoców, które miały znaleźć się w jego sałatce owocowej. Następnie ostrożnie (pod czujnym okiem cioć) samodzielnie je pokroiły. Zachętą do zjedzenia  (niestety niektóre dzieci jej potrzebowały) była bita śmietana. Ale liczy się efekt końcowy! Mianowicie: sałatki migusiem zniknęły z talerzy. Spójrzcie jak dzieci znakomicie radziły sobie z krojeniem…jesteśmy dumne…

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4j0x4s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry