ZAPRASZAMY NA MISIOWE ŚWIĘTOWANIE – 30 listopada

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym  rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów Światowego Dnia Misia. Już dziś tj. 25 listopada obchodziliśmy jego 111- te urodziny. Jak na wielbicieli misiów przypadło, były misiowe:  gry, zabawy, spacer, prace plastyczne, budowle, wspólne tańce i oczywiście degustacja miodu.   Jeszcze do 27 listopada zbieramy pluszowe misie dla dzieci ze Szczecińskiego Hospicjum i książeczki dla dzieci z Oddziału Onkologii Unii Lubelskiej. Serdecznie zapraszamy na MISIOWE BAJANIE  18 listopada g 16:00 do budynku Wydziału Pedagogiki na ul. Ogińskiego 16/17, oraz na MISIOWE URODZINY  30 listopada g 11 – 14 w budynku LO XIII ul. Unisławy 26. Będą: warsztaty plastyczne, przyrodnicze, matematyczne, fizyczne, ruchowe i  bajkowe. SERDECZNIE ZAPRASZAMY SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9x7s5k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry