Biedronki świętują z pluszowym misiem

| Kategoria: Grupa I Biedronki | 1 komentarz

„Bury niedźwiedź sobie śpi, pyszny miodek mu się śni…”

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy urodziny PLUSZOWEGO MISIA!!! Już od rana czekały na nas różne atrakcje. Ciocia Iza przygotowała dla nas opaski na głowy z przesympatycznym uśmiechniętym misiem. Dzięki nim podczas spotkania z pozostałymi przedszkolakami prezentowaliśmy się bardzo ładnie. Opaski towarzyszyły nam od śniadanka aż do pójścia do domu, a potem zabraliśmy je do domu. Po śniadaniu wzięliśmy udział w imprezie zorganizowanej przez ciocię Asię z gr. „Wiewiórki”. Mogliśmy tam zaprezentować wiersz pt. „Sen niedźwiadka”. Wysłuchaliśmy również prezentacje „Sarenek”, „Słoneczek”, „Mrówek” oraz kółka teatralnego. Oczywiście wszystkie były o MISIACH. Po wspólnej imprezie były zabawy w sali oraz pyszne misiowe ciasteczka. Odwiedził nas również Miś, który okazał się ciocią Małgosią z „Jeżyków”. Po przedpołudniowych wrażeniach zjedliśmy obiadek i mocno zmęczeni z przyjemnością położyliśmy się na  naszych leżaczkach, żeby odpocząć. Jak na misiowe święto przystało, nie mogło zabraknąć ulubionego przysmaku niedźwiadków. Miodek z biszkopcikami smakował wyśmienicie,   mniam, mniam.

 

 

 

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Biedronki świętują z pluszowym misiem”

  1. rupio, 27 listopada 2013, 08:57

    Kiedy ja byłem w wieku naszych dzieci to się górników celebrowało, a teraz pluszowe misie :-))) Po zdjęciach widać, że miła impreza była…

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8t7p2t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry