Smak Francji

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Zajączki polskie smaki już znają, dlatego nadszedł czas na zmiany…zamiast ciasta drożdżowego, maślanego nadszedł czas na ciasto francuskie….

Ciasto było już gotowe, więc paluszki nam się nie ubrudziły (niestety). Każde dziecko, które przybyło do nas tuż po śniadaniu nałożyło na ciasteczka dżem brzoskwiniowy. Gdy wszystkie ciastka miały już nadzienie, ciocia Ania zaniosła je do piekarnika. Potem została już tylko konsumpcja przy soczku… było całkiem smaaacznie…

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8v6d6z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry