KONKURS DYNIOWY

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W ostatnich dniach  października  pani Asia Mackiewicz  z grupy Słoneczek zaprosiła wszystkie przedszkolaki do udziału w Konkursie Dyniowym. Chętne dzieci miały wraz z rodzicami wyczarować zabawne dyniowe główki. Zadanie konkursowe bardzo spodobało się zarówno rodzicom jak i dzieciom, bo frekwencja mile zaskoczyła organizatorów. Pani Asia zorganizowała wystawę prac. Dyniowe główki przyciągały uwagę rodziców, którzy chętnie je fotografowali. Najlepszy efekt był wieczorem, kiedy w dyniowych główkach Panie zapaliły świeczki. Nastrój był prawdziwie hallowynowy. 30 listopada nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Prace były tak fantastyczne, że nie wyłoniono jednego zwycięzcy. Wszyscy byli wygranymi. Każdy otrzymał od pani Asi pamiątkowy dyplom a z rąk pani dyrektor  nagrodę za udział w konkursie

IMG_9444 IMG_9445 IMG_9446

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8z3k8b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry