„ŚPIEWAJĄCO – TANECZNY” Dzień Seniora

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

   Z okazji obchodów Dnia Seniora grupa „Lisków”  przygotowała wraz ze swoimi paniami program muzyczny pt.: „Pożegnanie jesieni” oraz prezenty dla Seniorów.

   Impreza odbędzie się dnia 21.XI.2013 (czwartek)  o godz. 11.30 w siedzibie Stowarzyszenia „Razem Łatwiej”. Po naszym występie przewidziany jest poczęstunek, m.in.: sok ze świeżej marchwi, domowe drożdżówki wypieku p. Maryli – prezes  stowarzyszenia oraz przepyszny kompot.

Szczegółowy opis spotkania i galerię zdjęć zaprezentujemy w najbliższym czasie :)

wych. grupy „Liski”

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3x1t3n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry