Wizyta „Lisków” u „Delfinków”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

13.XI.2013 r grupa „Liski” wraz ze swoimi Paniami odwiedziła dzieci w Środowiskowym Ośrodku Wychowawczym „Delfinki”.  „Liski” uroczyście przekazały zbierane w naszym przedszkolu artykuły piśmiennicze w ramach akcji „Pomaluj mój świat na żółto i ….” .

      Zebrane artykuły zapakowalismy, a Panie Małgosia i Wioletka przyozdobiły je kolorowymi wstążkami. Nasze paczki wyglądały jak prezenty od Św. Mikołaja …W trakcie przygotowań dzieci były bardzo przejęte swoją rolą. Gdy prezenty były gotowe i my również, pomaszerowaliśmy wtedy do ośrodka. „Delfinki” wraz ze swoją Panią czekały na nas
z niecierpliwością i powitały nas wesoło już od progu swojej świetlicy.

      Dzieci pokazały nam, gdzie mogą po lekcjach miło spędzać czas. Pokazały nam również, prace plastyczne wykonane przez siebie i kolegów. Po części „oficjalnej” zaproszeni zostaliśmy do wspólnego poczęstunku i wspólnej zabawy. „Liski” miały okazję pograć
z dziećmi w różne gry. Szczególne zainteresowanie wzbudziła gra w piłkarzyki. Wspólna zabawa wywoływała wiele radości. Wszyscy byli bardzo uśmiechnięci i radośni.

       Na zakończenie wizyty „Liski” wykonały spontaniczny pokaz umiejętności muzycznych – zaśpiewały swoje ulubione piosenki. Pokaz wzbudził podziw i został nagrodzony brawami. „Delfinki” , gdy oglądały przyniesione przez nas prezenty były bardzo szczęśliwe i zadowolone. Cieszyły się, że przydadzą się do zajęć i będą mogły wykonywać nowe, ciekawe prace plastyczne.  Bardzo za wszystko podziękowały i cieszyły się z tej wizyty.

wych. grupy p.Małgosia i Wioletka

 A teraz zapraszamy do naszej galerii zdjęć z miłego spotkania „Lisków” z „Delfinkami” :)

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9x1v5h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry