Wizyta w Schronisku dla bezdomnych zwierząt

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Dzisiaj Zajączki po raz pierwszy udały się na wycieczkę. Podróż była pełna emocji, ponieważ dzieci jechały autobusem podmiejskim. Celem wyprawy było Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy Alei Wojska Polskiego. Dzięki wizycie dzieci zapoznały się z trudną sytuacją zwierząt porzuconych przez właścicieli. Nauczyły się empatii oraz szacunku do zwierząt. Jedna z pań pracujących w schronisku pokazała nam cały obiekt, zapoznała nas z pracą wolontariuszy oraz mogliśmy zajrzeć do tzw. „domu kota” (w schronisku obecnie jest ich 50). Pieski są na prawdę zadbane i piękne. Zapraszam do obejrzenia zdjęć…

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1q4v5o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry