Dzisiaj zamiast ciasta tościki….

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki, Promocja zdrowia | 1 komentarz

Z sali Zajączków, jak co wtorek unosiły się piękne zapachy…ale dziś nie był to dzień wypieków lecz próby stworzenia samodzielnie kanapki. Czy to rzecz trudna czy nie? Czasem rzeczywiście trudno się zdecydować tym bardziej, że warzywa za którymi nie przepadamy inni chętnie kładą na kanapki…więc cóż ja też sobie położę…Kanapki gotowe czekamy i czekamy aż tosty się zapieką…i po kilku dłuuuugich minutach (większość dzieci czekała już przy stoliku) gotowe. I bierzemy się do jedzenia i tu niespodzianka…pomidor? po co ja go położyłem?….i zaczyna się naprawianie kanapki…wyciąganie, przekładanie aż w końcu konsumowanie i jak widać na zdjęciach ogromne zadowolenie…

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Dzisiaj zamiast ciasta tościki….”

  1. Joanna Woźniak, 12 listopada 2013, 20:49

    Mniam, mniam. Pychotka! Super są te kulinarne wtorki.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7g7n3r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry