Pasowanie Biedronek

| Kategoria: Grupa I Biedronki | 2 komentarze

30 października Biedronki miały swoje wielkie święto. W tym dniu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Do swojego święta przedszkolaki przygotowywały się bardzo sumiennie. Razem z ciocią Izą i ciocią Zosią uczyły się piosenek, wierszy oraz tańca, które w wielką radością zaprezentowały swoim bliskim. Po występach najpierw rodzice złożyli przyrzeczenie swoim dzieciom. Po tej wzruszającej chwili nastąpiła najważniejsza część naszego spotkania, tj. PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Przedszkolaki wspólnie złożyły przyrzeczenie Biedronek, a następnie każde zostało indywidualnie pasowane przez ciocię Zosię. Dzieci otrzymały także pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez rodziców. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci i przybyli goście zostali poczęstowani babeczkami upieczonymi specjalnie na tę okazję przez Babcię Wery. Babeczki były przepyszne, bardzo szybko zniknęły z pater. Bardzo dziękujemy za smakołyki! Dziękujemy również mamie Mai G. za papier na dyplomy oraz rodzicom Marcela za soczki dla dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej imprezy…

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

2 komentarze to “Pasowanie Biedronek”

  1. mama, 8 listopada 2013, 12:07

    Dzieci ślicznie zaśpiewały i zatańczyły :)

  2. Angelika, 11 listopada 2013, 13:30

    Występ był niesamowity. dzieci świetnie sobie poradziły. Bardzo dziękuję ciociom za przygotowanie maluchów….

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5u9c9y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry