Wyjście „Mrówek” do SP 55

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Dzisiaj po śniadaniu wybraliśmy się do SP 55 „Błękitna” na zwiedzanie szkoły.
Po szkole oprowadziła nas pani Ania – nauczycielka z tej placówki.
Podczas zwiedzania zobaczyliśmy sale, gdzie uczą się nasi koledzy w klasach zerowych i pierwszych. Zobaczyliśmy również aulę, na której odbywają się różne uroczystości oraz stołówkę, basen i salę gimnastyczną.
Pani Ania bardzo ciekawie opowiadała o warunkach i zasadach panujących w tej szkole. Umówiliśmy się, że przyjdziemy jeszcze do Błękitnej oraz zaprosimy kolegów i koleżanki z klasy pierwszej do nas w odwiedziny:).
Pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola na obiad. To była bardzo ciekawa wycieczka.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4m2x0s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry