Bajkowy świat ….

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Misie w świecie bajek i baśni ….  Już w czwartek, 7 listopada rozpoczynamy cykl spotkań literackich… Zapraszamy do zgłaszania chętnych dziadków :)  A tymczasem…  nasze dzieci oglądały przedstawienie, wykonane przez panią Beatę i siedziały na nim jak … zaczarowane:) A po bajce,  mogły same być aktorami i tworzyć własne role – z czego nasze maluchy rzecz jasna skorzystały! A oto nasza galeria:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0g9s5w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry