BAL HALLOWEEN

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Dziś jest noc halloween. W naszej grupie, czyli u Zajączków tradycja amerykańska rozpoczęła się niedługo po wschodzie słońca. Mimo to i tak było ponuro i strasznie. Na tę okazję sala zamieniła się w miejsce pełne pająków, nietoperzy i duchów. Po śniadaniu zgromadziło się w niej mnóstwo czarownic, szkieletów, czarodziei i wiele innych przerażających potworów przybyło tego dnia do naszej sali. Po przybyciu wszystkich zaproszonych gości rozpoczęła się zabawa przepełniona konkursami tylko dla odważnych zuchów. Dzieci łowiły jabłka z wody bez użycia rąk, zjadały robale przy pomocy koleżanki lub kolegi, musiały wypić sok z cytryny i po wypiciu szeroko się uśmiechnąć. Najciekawsza i najbardziej tajemnicza okazała się konkurencja z pudłem pełnym halloweenowych robali (czyli danie dla dzieci od 1 roku życia ze słoiczka włożone do kartonu). Nie wszystkie dzieci zdecydowały się dotknąć tych obślizgłych podstępnych robaków. Oprócz konkurencji były również tańce. Bo cóz to za bal bez muzyki… Na końcu dzieci otrzymały słodki jakże (dla niektórych) obrzydliwy poczęstunek….ale cóż począć w końcu święto halloween związane jest ze straszeniem, słodyczami i wszystkim co niezbyt miłe i paskudne… dzieci to święto kochają a my chętnie pomogłyśmy im zorganizować to święto. Mam nadzieję, że Zajączki nie przestraszyły się swoich cioć – czarownic i w poniedziałek do nas wrócą :) zapraszam wszystkich do obejrzenia zdjęć, ponieważ dzieci wyglądają na prawdę nieziemsko…

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1s6y9f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry