Wypieki Zajączków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki, Promocja zdrowia | 1 komentarz

We wtorek Zajączki postanowiły upiec coś zdrowo słodkiego. Ciocia znalazła świetny przepis na ciastka z jabłkami. Szybko zagniotła ciasto, rozwałkowała i podzieliła tak, żeby dla każdego wystarczyło. Dzieci otrzymały swój kawałek ciasta i miały włożyć do niego po jednym kawałeczku jabłka i zawinąć w kopertę…nie wszystkie ciastka kopertę przypominały…ale nie wygląd jest ważny lecz smak i fakt, że dzieci robiły ciasteczka samodzielnie. gdy ciasteczka się upiekły zostały posypane cukrem pudrem i skonsumowane. Po tak obfitym posiłku poszliśmy na plac zabaw zobaczyć co zmieniło się w przyrodzie. Dzieci chętnie zbierały różne dary natury. Zobaczcie sami…

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Wypieki Zajączków”

  1. Joanna Woźniak, 31 października 2013, 20:49

    Ale super wypieki! Ciasteczka napewno były bardzo smaczne. Mniam, mniam.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6x3s9q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry