Dzisiejsze zajęcia u „Misiów”:)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Dzisiaj, choć dzień wietrzny to jednak  słoneczny:) A słońce za oknami – to dobra wróżba! Na wszystko…  każdy jest uśmiechnięty i radosny. Tryska energią, pozytywną energią:)  Nasze zajęcia były bogate w warzywa i zagadki.  Te drugie bardzo się podobały- trzeba było użyć zmysłu dotyku nasze oczy były przewiązane szalem – każdy próbował odgadnąć ” co to za warzywo?”… Musze przyznać że wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły:) A potem po zabawie wyszliśmy do jesiennego ogrodu… :)

 

 

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7i3z7j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry