a tak wygladają nasze prace…:)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

W zeszłym tygodniu wszyscy wykonaliśmy wspólną – grupową pracę pt.:  ” Pani Jesień ” – wycinaliśmy , wyklejaliśmy plasteliną, naklejaliśmy wszystkie elementy i malowaliśmy farbami:) Efekt naszej pracy wygląda tak:

 

Wzięliśmy też udział w akcji „Kartka urodzinowa dla Oliwki ” – nasza praca została wysłana i mamy nadzieję, że dotarła przed urodzinami  „szóstymi”… Serdecznie pozdrawiamy Jubilatkę:)))

To nasz kącik przyrody :)

 

i jeszcze jedna praca : Asi L. z mamą – „dyniowa główka” na konkurs :) Brawo!

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3i0n1v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry