Słoneczka w Telewizji

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

15 listopada wybraliśmy się na wycieczkę do budynku Telewizji, przy ulicy Niedziałkowskiego. Po raz kolejny w tym roku korzystaliśmy z komunikacji miejskiej i ćwiczyliśmy poruszanie się i odpowiednie zachowanie w miejscach publicznych. Ta próba wypadła pomyślnie i udało nam się dobrze i bezpiecznie dotrzeć do celu podróży i wrócić. W ogromnych gmachu Telewizji udało nam się zobaczyć studio nagrań programów telewizyjnych. Po raz pierwszy widzieliśmy takie nietypowe pomieszczenie, wyłożone specjalną cegłą i pełne rozmaitych urządzeń. Pani przewodniczka ciekawie opowiadała nam o tych wszystkich urządzeniach, a my tak czy inaczej zadawaliśmy mnóstwo pytań, bo wszystko było tam niespotykane i interesujące. Ta pouczająca wycieczka została zorganizowana dzięki mamie Hani. A w trakcie tej wyprawy dbały o nas nasze Panie wychowawczynie i mama: Oliwiera O, Bartka i Zosi. Dziękujemy!

 

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2l1d4o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry