SARENKI NA LEKCJI PRZYRODNICZEJ

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

W środę 23.10 nasza grupa wybrała się na wycieczkę nad j. Głębokie na lekcję przyrodniczą pt.” Fakty i mity z życia jeży”. Ponieważ nie jesteśmy już maluchami, pojechaliśmy autobusem a potem tramwajem. Na miejscu czekała na nas Pani, która opowiedziała i pokazała nam  wszystko o życiu jeży. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek o tych miłych zwierzątkach np. że mały jeżyk wygląda jak mała myszka i jest mięciutki a dorosły ma ok. 500 tys. kolców. A także to, że przysmakiem jeży nie są wcale jabłka tylko ślimaki, owady, jaja.  Lekcja była bardzo udana i od razu umówiliśmy się z Panią na kolejne spotkanie – tym razem będziemy dokarmiać zwierzęta zimą. Zapraszamy do  galerii.  CAM00154 CAM00160 CAM00162 CAM00165 CAM00169 CAM00170 CAM00172 CAM00177 CAM00157 CAM00168

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9b2f9p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry