Urodziny Hani u Zajączków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

W środę, tj. 23.10.2013r. Hania kończyła cztery latka. Z tej okazji rodzice przygotowali dla dzieci tort. Ciocia Emilia zajęła się organizowaniem zabaw, by ten dzień był dla solenizantki dniem wyjątkowym. Dzieci tańcząc w kółeczku zaśpiewały Hani „sto lat”. Następnie zaczęła się zabawa. Było mnóstwo tańca, uśmiechu. Po tak wyczerpującym dniu Zajączki udały się na słodki poczęstunek. Przebieg uroczystości można obejrzeć na poniższych zdjęciach…

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2s2a7m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry