Jesienny pokaz mody u Zajączków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Ten dzień nie był dla Zajączków dniem zwyczajnym lecz czymś niezwykle odmiennym. Zaczął się bowiem od przebierania w przygotowane przez rodziców jesienne stroje na bal, który zakończył się pokazem mody.  Oprócz zabaw ruchowych przy muzyce, zostały także przeprowadzone konkursy drużynowe. Dziewczynki przeciwko chłopcom. Drużyna, która uzbiera najwięcej punktów (gruszek) wygra. Okazało się, że niezwykle zacięta walka w zjadaniu marchewki, dopasowywaniu elementów, podziału na sylaby, odgadywaniu nazw warzyw i owoców oraz nawijaniu ich na patyczki zakończyła się remisem. Po niezwykle udanej zabawie, dzieci otrzymały owocowo-warzywny poczęstunek. Wzmocnieni ogromną dawką witamin przystąpiły do pokazu mody jesiennej. Jury w składzie: ciocia Ania, Emilia i Angelika rozstrzygnęły konkurs na króla i królową balu. Zostały wręczone nagrody oraz dyplomy dla każdego uczestnika balu. Po obiedzie dzieci otrzymały także słodki poczęstunek (ciasto z gruszką). Zabawa na balu dała dzieciom wiele radości, już nie możemy doczekać się kolejnego…

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4s0r0c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry