URODZINY NATALKI U ZAJĄCZKÓW

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

21.10.2013r. w naszej grupie kolejny „Zajączek” obchodził swoje czwarte urodzinki. Rodzice solenizantki dostarczyli przepiękny torcik, który miał w ten wyjątkowy dzień osłodzić Zajączkom pobyt w przedszkolu. Dzieci zaśpiewały Natalce „sto lat…” i wszyscy poczęstowali się tortem. Po poczęstunku „Zajączki” musiały odrobinkę się poruszać. Dlatego też spędziliśmy czas na grach i zabawach. Ciocia Angelika powiedziała Natalce, że w tym szczególnym dla niej dniu spełni jedno jej marzenie….ciekawe czy domyślacie się co to mogło być….otóż Natalka bez zastanowienia odparła: niech to będzie dzień bez materaca :)

Jak Zajączki bawiły się podczas urodzin zdjęciach…

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7l5f1w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry