Jesień w przedszkolnym ogrodzie

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W  jednym z przedszkolnych ogródków przewrowadzono już prace jesienne. Jałowiec odzyskał formę dzięki ostrym cięciom, świerki srebrzyste też miały spotkanie z sekatorem, aby odzyskać swój czar. Małym akcentem w całości jest młodziutka dwubarwna trzmielinka, pośród intensywnej barwy pomarańczowych zrębek. Zrębki są nagrodą w konkursie „Nasza Przygoda z Przyrodą”. Pod świerkami leniuchują ogromne ilości szyszek, które zostały dostarczone  przez Państwa we wrześniu. Ta ogromna ilość szyszek  przyniesionych przez Państwa  sprawiła, że powstała nowa, piękna przestrzeń. I dzięki pracy Tereski  i Ani, ogród teraz prezentuje się w pełnej krasie. Dziękujemy serdecznie za szyszkowe  zaangażowanie i liczymy na jeszcze wraz z nadchodzącą wiosną, a to już niedługo, bo za 5 miesiecy!

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3l8t4l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry