Podziękowanie :)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

PODZIĘKOWANIE

            Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za wsparcie akcji pt. „Chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko…”.  Zebrane artykuły zostaną przekazane do ŚRODOWISKOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO „DELFINKI” po 01. XI.2013r.

Prezenty wywołają na pewno uśmiech i radość na twarzach dzieci, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy.  

Organizatorki  Akcji

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7i7j2h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry