SYRENKA KAJA

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

10 października w naszej grupie odbyły się warsztaty teatralne z udziałem dorosłych aktorów.
Pan Gajewski – reżyser przedstawienia „Syrenka Kaja” , nauczył nas ról, zachowań i sposobu poruszania się podczas przedstawienia. Ubrano nas w piękne stroje – staliśmy się aktorami. Występowaliśmy dla dzieci 4 i 5 letnich z naszego przedszkola. Występ podobał się naszym koleżankom i kolegom, którzy podziękowali nam gromkimi brawami:). Od pana reżysera w nagrodę otrzymaliśmy breloczki – rybki.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7j3a3k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry