Wizyta Sarenek w bibliotece

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

9.10 Dzieci z grupy Sarenki poszły na wycieczkę do biblioteki PUM. To ogromna biblioteka z książkami dla lekarzy, stomatologów oraz pielęgniarek, z  półkami sięgającymi aż po sufit. Pani która nas oprowadzała, pokazała nam nawet zbiory książek które przechowywane są w piwnicy- super atrakcją były regały które sami mogliśmy przesuwać  :). Zwiedziliśmy także czytelnie- w której musieliśmy zachować ciszę.  Z dużym zainteresowaniem zwiedzaliśmy bibliotekę, może kiedyś jako dorośli tam wrócimy?!  Grzecznie podziękowaliśmy pani Przewodnik, a na pamiątkę dostaliśmy dyplomy i słodkiego lizaczka z witaminami.

CAM00104 CAM00106 CAM00113 CAM00115 CAM00118 CAM00121 CAM00125 CAM00132

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5o8z6p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry