Biedronki z wizytą u Jeżyków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa VIII Jeżyki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

W piątkowe przedpołudnie (11.10) wybraliśmy się z wizytą do Jeżyków.Zostaliśmy  zaproszeni na degustację soczku marchewkowo – jabłkowego przyrządzonego przez Jeżyki z ciocią Małgosią.  Byliśmy bardzo przejęci, gdyż była to nasza pierwsza wizyta. Zanim napiliśmy się tego witaminkowego specjału, mogliśmy zaobserwować jak taki soczek powstaje. Było to bardzo ciekawe, a soczek baaardzo pyyyyszny!!!  Później wraz  z Jeżykami zatańczyliśmy wspólny taniec, ładnie podziękowaliśmy za gościnę i w doskonałych humorach wróciliśmy do  naszej sali. Postanowiliśmy również, że zaprosimy naszych „jeżykowych”  kolegów   do nas i to już niedługo, bo bardzo przyjemnie byłoby się wspólnie pobawić.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9j6f6y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry